Sprawdź naszą ofertę!

Świadczymy kompleksową pomoc techniczną dla Twojego samochodu

Stacja kontroli pojazdów - przeglądy techniczne Poznań


Sprawdzimy Twoje auto!

Kupując nowy samochód prosto z salonu możemy mieć pewność, że wszystko z nim w porządku, ponieważ żaden sprzedawca otrzymujący prowizję ze sprzedaży nie sprzedałby nam auta, którego stan nie byłby zbieżny ze stanem technicznym. W przypadku samochodów używanych I poszukiwanych na własną rękę istnieje ogromne ryzyko, że kupimy auto, które nie jest bezwypadkowe tak jak w ogłoszeniu, a co gorsza ma usterki, które są widoczne na przykład podczas dłuższych podróży. Usterki estetyczne bez problemu można zatuszować, w przypadku sprawności technicznej może być problem. Najlepiej przed zakupem skorzystać z porady profesjonalisty lub z usług stacji kontroli pojazdów w Poznaniu.


Przeglądy w Poznaniu

Nasza stacja kontroli pojazdów w Poznaniu jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, który usprawnia i ułatwia diagnostykę techniczną samochodów. Dzięki naszej pomocy bez problemu wykonasz wszystkie techniki pomiarowe, terminowo oraz profesjonalnie. Niezależnie od tego, czy samochód jest od polskiego sprzedawcy poleconego przez znajomego czy jest to auto sprowadzone z zagranicy, każdy samochód przed sfinalizowaniem transakcji należy dokładnie sprawdzić, ponieważ każda zbagatelizowana usterka może narazić nasze bezpieczeństwo podczas jazdy. Może nam się wydawać, że nie wypada sprawdzać samochodu, kiedy sprzedawca-znajomy daje nam gwarancję, że wszystko w porządku, jednakże warto zwrócić uwagę, że niektóre usterki mogły zostać przeoczone umyślnie bądź nie.


Przegląd auta - Poznań

Nie zawsze mamy dostęp do historii serwisowej auta, w szczególności gdy pochodzi z zagranicy. Jeśli auto było na gwarancji to autoryzowane serwisy posiadają taką historię, a co jeśli jej brakuje? Czy warto kupić auto bez wcześniejszego przeglądu? Zdecydowanie nie jest to polecany krok. Podobnie jak konkurencyjna cena za auto, które nie ma żadnych wad. Oczywiście zdarzają się tego typu okazje, ale w przypadku sprzętu warto być czujnym. Wykonanie przeglądu auta w Poznaniu zapewnia Państwu gwarancję, że samochód nie będzie wymagał większego wkładu niż jego cena zakupu.

Badania techniczne samochodów w Poznaniu

Przeglądu okresowego nie wymagają tylko pojazdy, które zamierzamy kupić, ale każdy samochód powinien udawać się na okresowe badania techniczne. Zazwyczaj właściciel traktuje przegląd samochodu jako nieprzyjemny obowiązek, w dodatku mimo że ceny nie są wygórowane, to prawie zawsze włącza się lampka „może innym razem?”. Ponadto kierowcy obawiają się, że pozornie sprawne auto okaże się niewystarczająco dobre by przejść pozytywnie przez ścieżkę diagnostyczną. Ocena stanu technicznego samochodu jest niezwykle ważna, ponieważ chodzi o nasze bezpieczeństwo podczas jazdy. Niektórzy kierowcy, w szczególności ci, którzy mają najwięcej obaw o stan techniczny swojego samochodu omijają ten krok, korzystając z nielegalnych metod. Nasz warsztat zajmuje się prowadzeniem badań technicznych samochodów w Poznaniu od wielu lat, dlatego możemy zagwarantować bardzo korzystne warunki cenowe, by nie musieć uciekać się do niebezpiecznych metod sprawdzania stanu pojazdu.


Stacja kontroli pojazdów - Poznań

Nasz serwis zajmuje się kompleksowym sprawdzeniem stanu pojazdu. W naszym warsztacie w Poznaniu świadczymy profesjonalne usługi w zakresie przeglądu technicznego pojazdów różnych marek. Sprawdzamy grubość powłoki lakierniczej, która pozwala na ustalenie czy auto miało za sobą naprawy blacharskie. Zajmujemy się sprawdzaniem oznaczenia szyb oraz poduszek i kurtyn powietrznych. Wszystkie te działania pozwalają na ustalenie, czy samochód przeszedł jakikolwiek wypadek czy też nie. Nawet fachowo wykonana praca, której z pozoru nie widać dla profesjonalnego i doświadczonego mechanika, nie jest dla nas tajemnicą.

SKP w Poznaniu

Sprawdzenie naszego auta, którym jeździmy od kilku lat, to zazwyczaj formalność. Rzadko kiedy zdarza się by kierowca narażał swoje życie jeżdżąc samochodem, który posiada usterki powodujące niekomfortową jazdę. Niestety w przypadku aut używanych musimy mieć gwarancję, że zakup będzie satysfakcjonujący, tak więc skorzystanie z kompleksowej usługi SKP w Poznaniu jest koniecznością.


Przeglądy rejestracyjne - Poznań

Stacja kontroli pojazdów, którą prowadzimy od wielu lat posiada uprawnienia do wykonywania przeglądów motocykli, motorowerów, quadów. Od lat zajmujemy się skutecznymi badaniami technicznymi pojazdów w Poznaniu. Prowadzimy system przypominający za pomocą SMS, dlatego kierowca wie, kiedy powinien zgłosić się na kolejny przegląd.


Przyjedź do nas i przekonaj się sam, ile możemy zrobić dla pięknego wyglądu Twojego samochodu.

Zainteresowany naszą ofertą?

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń!