Sprawdź naszą ofertę!

Świadczymy kompleksową pomoc techniczną dla Twojego samochodu

Serwis klimatyzacji samochodowej Poznań

Klimatyzacja przestała działać? Skontaktuj się z nami!

Dawniej klimatyzację w samochodzie można było znaleźć w autach z wyższej półki, jako element luksusu i ponadprzeciętności. Dziś to standardowe wyposażenie, bez którego nie możemy się obejść w upalne lato. Zapewnia wygodę i komfort jazdy, szczególnie podczas dłuższych wypraw lub w czasie codziennych korków w drodze do pracy. Jak każde urządzenie, tak i klimatyzacja również wymaga przeglądu technicznego, który poprawi jakość eksploatacji urządzenia. By zapewnić jak najdłuższą sprawność klimatyzacji warto skorzystać z sezonowego przeglądu wykonywanego przez specjalistów. Zadbana klimatyzacja samochodowa i jej serwis w Poznaniu to najlepszy sposób na komfortową jazdę podczas lata i nie tylko.

Zarówno kierowca jak i pasażer chcą czuć komfort termiczny podczas jazdy. Upalny dzień i dodatkowo samochód pozostawiony na dłuższy czas na parkingu w pełnym słońcu, to najgorszy z możliwych scenariuszy. Zaniedbana klimatyzacja samochodowa może prowadzić do częstych usterek i przerwach w nawiewie, ustawionym zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Im częściej zaniedbujemy przegląd, tym większe prawdopodobieństwo, że klimatyzacja może ulec zniszczeniu. Profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej w Poznaniu to gwarancja najwyższej jakości usług, która zapewni kompleksowy przegląd i wyczyszczenie nawiewu.


Klimatyzacja samochodowa - Poznań

Usługi serwisowania klimatyzacji samochodowej w Poznaniu świadczymy od wielu lat zapewniając naszym klientom najwyższy poziom usług w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy terminowość i stuprocentową satysfakcję z wykonanego zlecenia. Nasz warsztat jest przystosowany do różnorodnych napraw, wymiany sprzętu, a nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na szybki przegląd klimatyzacji samochodowej aut osobowych, dostawczych, vanów, busów, a nawet pojazdów specjalistycznych, ponieważ każdy samochód zasługuje na sprawne wyposażenie. Często sprawdzany sprzęt, to mniejsze prawdopodobieństwo trwałego uszkodzenia, którego wymiana będzie wymagała większych kosztów w porównaniu z sezonowym przeglądem.

Serwis klimatyzacji samochodowych w Poznaniu

Podczas przeglądu i serwisowania sprzętu dokładnie czyścimy i napełniamy go czynnikiem chłodzącym, by kierowca oraz pasażerowie mieli zapewnioną komfortową jazdę niezależnie od pokonywanego dystansu i temperatury powietrza. Od dwudziestu lat świadczymy usługi serwisu klimatyzacji samochodowej w Poznaniu. Współpracujemy z wieloma stałymi klientami, którzy chętnie polecają nasz warsztat swoim znajomym. Podejmując z nami współpracę zyskujesz gwarancję najwyższej jakości usług, ponieważ dokładamy wszelkich starań by klient otrzymał nie tylko odrestaurowany sprzęt, ale również by był zadowolony z naszej obsługi. Priorytetem dla nas pozostaje klient, dlatego robimy wszystko by zaspokoić jego potrzeby na poziomie wykonywanej usługi.


Przyjedź do nas i przekonaj się sam, ile możemy zrobić dla pięknego wyglądu Twojego samochodu.

Zainteresowany naszą ofertą?

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń!