Sprawdź naszą ofertę!

Świadczymy kompleksową pomoc techniczną dla Twojego samochodu

Przeglądy rejestracyjne Poznań

Szybkie i rzetelne przeglądy rejestracyjne

Kupując nowy samochód chcemy mieć pewność, że jego stan będzie jak najlepszy. Jeśli wybieramy nowe auto z autoryzowanego salonu samochodowego, to nie pozostawia wątpliwości, że jego stan jest fabrycznie nowy, bez żadnej skazy. W przypadku samochodów używanych, poszukiwanych na własną rękę istnieje ogromne ryzyko, że kupimy auto, które nie jest bezwypadkowe ,tak jak w ogłoszeniu, a co gorsza ma usterki. Defekty estetyczne bez problemu można zatuszować, jednak w przypadku sprawności technicznej może być problem. By zapewnić sobie komfortową i bezpieczną jazdę konieczne są przeglądy rejestracyjne i okresowe. W naszym warsztacie zlokalizowanym na terenie Poznania wykonujemy profesjonalne i kompleksowe przeglądy rejestracyjne.

Warsztat, który prowadzimy w Poznaniu świadczy usługi przeglądu rejestracyjnego w oparciu o profesjonalny sprzęt i doświadczenie naszych mechaników. Wykonujemy wszystkie techniki pomiarowe, terminowo oraz profesjonalnie. Niezależnie od tego, czy samochód pochodzi od sprzedawcy poleconego przez znajomego czy jest to auto sprowadzone z zagranicy, każdy samochód po sfinalizowaniu transakcji należy dokładnie sprawdzić, ponieważ każda usterka może narazić nasze bezpieczeństwo w czasie jazdy. Przeglądu okresowego nie wymagają tylko pojazdy, które zamierzamy kupić, ale każdy samochód powinien udawać się na okresowe badania techniczne.


Przeglądy rejestracyjne w Poznaniu

Ocena stanu technicznego samochodu jest niezwykle ważna, ponieważ chodzi o nasze bezpieczeństwo podczas jazdy. Niektórzy kierowcy, w szczególności ci, którzy mają najwięcej obaw o stan techniczny swojego samochodu omijają ten krok, korzystając z nielegalnych metod. Nasz warsztat zajmuje się prowadzeniem przeglądów rejestracyjnych w Poznaniu od wielu lat, dlatego możemy zagwarantować bardzo korzystne warunki cenowe, by nie musieć uciekać się do niebezpiecznych metod sprawdzania stanu pojazdu.

W naszym warsztacie w Poznaniu świadczymy profesjonalne usługi w zakresie przeglądu rejestracyjnego pojazdów różnych marek. Sprawdzamy grubość powłoki lakierniczej, która pozwala na ustalenie czy auto miało w przeszłości kontakt z blacharzem i jakąkolwiek naprawą, czy nie. Zajmujemy się sprawdzaniem oznaczenia szyb oraz poduszek i kurtyny powietrznych. Wszystkie te działania pozwalają na ustalenie stanu pojazdu, a jeśli przejdzie pozytywną weryfikację, to można go użytkować w bezpieczny i funkcjonalny sposób.


Przyjedź do nas i przekonaj się sam, ile możemy zrobić dla pięknego wyglądu Twojego samochodu.

Zainteresowany naszą ofertą?

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń!