Sprawdź naszą ofertę!

Świadczymy kompleksową pomoc techniczną dla Twojego samochodu

Ustawianie zbieżności kół Poznań

Gwarancja precyzji i profesjonalnej obsługi

Każdy samochód wymaga serwisowania, by zapewnić sobie komfortową jazdę bez usterek oraz jak najdłuższą eksploatację pojazdu. Im częściej inwestujemy w przegląd tym większa szansa, że nie zaskoczy nas usterka, która będzie kosztowała nas sporo wkładu finansowego, ponieważ nic nie dzieje się z dnia na dzień. Najczęściej usterki biorą się z drobnych uszkodzeń, które nawarstwiają się jak infekcje w organizmie. Każda część samochodu wymaga stosowanych przeglądów, również koła. Jeśli któreś z elementów nie pracuje w odpowiedni sposób, ma to bezpośredni wpływ na geometrię zawieszania, a to z kolei może spowodować kłopot z właściwym utrzymaniem pojazdu na pasie ruchu. Na szczęście profesjonalny serwis z Poznania poradzi sobie z ustawieniem zbieżności kół i wieloma innymi usterkami.

Nasz serwis z Poznania zajmuje się geometrią kół od bardzo dawna. W przypadku niewłaściwej zbieżności kół, podczas jazdy mamy uczucie dyskomfortu, ponieważ to geometria zawieszenia oddziałuje na położenie koła w czasie jazdy względem zawieszenia. Kontroluje siłę nacisku kół na podłoże. Właściwie ustawienie zbieżności kół to komfort i precyzja podczas jazdy. Najczęściej utrata geometrii zawieszenia jest konsekwencją uderzenia lub wpadnięcia w dziurę w jezdni. Przyczyna może być również po stronie pojazdu i nadmiernej eksploatacji zawieszenia albo układu kierowniczego.

Geometria kół - Poznań

Jeśli czujemy, że tracimy komfort i przyjemność z prowadzenia auta, to najlepiej skontaktować się z serwisem z Poznania, który zbada zbieżność kół. Warto obserwować nasz samochód, ponieważ każdą nieprawidłowość z pewnością będzie nam sygnalizować podczas jazdy. Najczęściej objawem nieprawidłowej geometrii zawieszenia jest bardzo odczuwalne ściąganie samochodu na boki. Wówczas kierowca musi być bardzo skoncentrowany i kontrolować jazdę, tracąc przy tym przyjemność z prowadzenia samochodu.

Ustawianie zbieżności - serwis w Poznaniu

Innym bardzo często przytaczanym objawem złej geometrii kół jest nieprzyjemne piszczenie opon podczas wykonywania zakrętów. Jeśli słyszysz irytujący pisk nawet przy bardzo niskich prędkościach, to bez wahania zgłoś się do serwisu w Poznaniu, który zmierzy zbieżność kół i w razie problemów ustawi je zgodnie z zaleceniami. Zła geometria to nie tylko utrata przyjemności z prowadzenia auta, ale również bezpieczeństwa.


Przyjedź do nas i przekonaj się sam, ile możemy zrobić dla pięknego wyglądu Twojego samochodu.

Zainteresowany naszą ofertą?

Chcesz skorzystać z naszych usług? Zadzwoń!